اخبار

سفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به شهرستان دیواندره

سفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در سومین سفر خود به شهرستان در بدو ورود با حضور در مزار شهدا ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و با آرمان‌های شهدای دیواندره تجدید میثاق نمودند.

نشست صمیمی با امام جمعه و تعدادی از روحانیون شهرستان

حسین خوش اقبال با امام جمعه، اعضای شورای افتا و جمعی از روحانیون شهرستان دیواندره دیدار کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه روحانیون پرچم دار هدایت جامعه هستند گفت: روحانیون در مساجد با هدایت مردم انقلاب را پشتیبانی و امام را یاری کردند.

خوش اقبال به تفرقه افکنی دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز دشمنان انقلاب اسلامی بیش از گذشته دنبال تفرقه افکنی بین مسلمانان هستند، افتخار ما این است که در ایران اسلامی تسنن و تشیع با هوشیاری و وحدت در کنار هم از مقدسات دین مبین اسلام دفاع می کنند.

شرکت در ششمین جلسه شورای اداری از دیگر برنامه های معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در شهرستان دیواندره بود.

حسین خوش اقبال در جلسه شورای اداری دیواندره اظهار داشت: سرمایه اصلی ما در انقلاب اسلامی مردم هستند، نظام اسلامی ما بر پایه اعتماد و پشتیبانی مردم موفقیت ها را پشت سر گذاشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بر تلاش و پیگیری مضاعف مسئولان تاکید و بیان کرد: صداقت مهم ترین عامل جلب اعتماد مردم است، دغدغه تمام مسئولین باید رفع مشکلات مردم باشد.

وی تقویت همدلی و وحدت بین مردم و مسئولین را خواستار شد و افزود: مسئولین باید در دورترین نقاط روستایی در بین مردم حضور داشته باشند و مشکلات آنها را پیگیری کنند.

خوش اقبال با بیان اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید پرشورتر و با شکوه تر از گذشته برگزار شود، ادامه داد: تحریم های ظالمانه اقتصادی را با دیدگاه های رهبری، تدبیر مسئولین، برنامه های دولت و همراهی و پشتیبانی مردم پشت سر خواهیم گذاشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اعضای شوراهای اسلامی شهرها و بخش های تابعه دیواندره دیدار کرد. در این نشست شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و بخش های تابعه شهرستان به بیان دیدگاه های خود در خصوص مسائل مختلف و مشکلات مردم پرداختند.

حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، شامگاه دیروز در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان دیواندره با خانواده شهید "فتح الله ابراهیمی" و "شهید حامد رستمی" دیدار و گفتگو کرد.

وی در ادامه به همراه مهندس توان فرماندار دیواندره از اورژانس و بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید به عمل آرود. خوش اقبال ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) دیواندره از بیماران نیز عیادت نمود.

بازدید از مدرسه شبانه روزی بعثت روستای کوله و گفتگوی صمیمی با مدیر، معاونین، سرپرست و دانش آموزان، همچنین بررسی مشکلات آنان پایان بخش سومین سفر حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به شهرستان دیواندره بود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 469 ]
برچسب ها