اخبار

همزمان با سراسر کشور:

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان دیواندره نواخته شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ در دومین روز از دهه مبارک فجر همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان دیواندره در مدرسه نور نواخته شد.
زنگ انقلاب در مدارس شهرستان دیواندره نواخته شد

در این مراسم امام جمعه دیواندره ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: رهبری امام راحل و پشتیبانی و حمایت مردم عوامل اصلی به ثمر نشستن و پیروزی انقلاب اسلامی بود.

 

ماموستا جلال مرادی با تبریک دهه مبارک فجر، اظهار داشت: امنیت و آزادی دو دستاورد و نعمت بزرگ این انقلاب است که نسل های سوم و چهارم باید به درستی از آن پاسداری کنند.

 

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی امروز با شور و نشاط مردم و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب به چهلمین سالگی خود رسیده و چهل سالگی در واقع پختگی و تکامل نظام جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف است.

  

زنگ انقلاب راس ساعت 9 و 33 دقیقه همزمان با لحظه ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در 12 بهمن 57 به صدا درآمد و با توجه به تعطیلی مدارس این آیین امروز (شنبه) 13 بهمن برگزار شد.

 

برنامه محوری زنگ انقلاب شهرستان در دبیرستان دخترانه نور دیواندره برگزار شد. این مراسم در کلیه مدارس شهرستان نیز برگزار شده است.

 

مراسم های ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی از دیروز (جمعه) 12 بهمن با گرامیداشت سالروز ورود تاریخی امام راحل به کشور آغاز شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 469 ]
برچسب ها