پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان، کلید امنیت منطقه است

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان و قاطعیت و صلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این رزمایش، ضامن امنیت و آرامش منطقه عمومی شهرستان دیواندره است.
رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان، کلید امنیت منطقه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جمال ارشدی به نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از مرزهای کشور اشاره و اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ایمان، اخلاص و صداقت شکل گرفته و نقش تعیین کننده ای در امنیت و دفاع از مرزهای کشور دارد.

ارشدی با بیان اینکه خدمت در سپاه پاسداران، ایثار و فداکاری است، تصریح کرد: امروز ایثار و فداکاری رزمندگان و پاسداران انقلاب اسلامی در همه زمینه ها از جمله عمران و آبادانی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و ... قابل تقدیر است.

وی برگزاری رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان را در برقراری امنیت پایدار منطقه مهم ارزیابی کرد و افزود: رزمندگان سپاه پاسداران در این رزمایش قابلیت های دفاعی و آمادگی خود را در برابر تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند و تاثیر مثبتی بر عرصه منطقه ای خواهند داشت.

فرماندار دیواندره ایجاد امنیت را یکی از ارکان توسعه پایدار برشمرد و گفت: وجود امنیت پایدار و پاکسازی منطقه از مولفه های مختلفی که در شهرستان ایجاد ناامنی می کردند یقیناً در تحقق توسعه همه جانبه، جذب سرمایه گذار و توسعه اقتصادی موثر و نقش مهمی خواهد داشت.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 52 ]
برچسب ها