پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

راهپیمایی 13 آبان با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان دیواندره

راهپیمایی 13 آبان با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان دیواندره

در ۱۳ آبان ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، اقشار مختلف مردم دیواندره بویژه جوانان و نوجوانان شهرستان با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان که از میدان قلم تا میدان هلاله برمه ادامه داشت، جنایات و توطئه‌های آمریکا و هم‌ پیمانانش علیه ملت ایران را محکوم کردند.

 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رضایی مسئول دفتر نمایندگی معظم ولی فقیه در استان کردستان طی سخنانی به عوامل و ریشه های ایجاد استکبار از جمله قدرت مادی و نظامی غیر قابل کنترل، فقر فرهنگی  و عدم ایمان و توکل به خداوند متعال دانست.

 

مسئول دفتر نمایندگی معظم ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: در مقابل راههای مقابله با استکبار و استکبار ستیزی را  صبر و بردباری، تبعیت از رهبر فرزانه و حکیم انقلاب  و حفظ وحدت ملی و انسجام اسلامی دانست

.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش و کوشش دشمنان نظام و انقلاب برای ضربه زدن به ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: اتفاقات اخیر در کشورهای پیرامون از جمله عراق و لبنان اهداف و نقشه پلید استکبار است.

 

حجت الاسلام والمسلمین رضایی ادامه داد: در طول 40 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی با اذعان به اینکه در مواجه مستقیم با ایران  با سد محکم حضور مردمی در دفاع از نظام و آرمانهای انقلاب و دفاع همه جانبه رزمندگان و دلاور مردان و فرزندان رشید ملت روبرو خواهند شد و نتیجه ای جز شکست  عاید آنها نخواهد شد.

 

شعار سراسری امسال " استکبارستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا " بود.

راهپیمایی با قرائت قطعنامه به پایان رسید. راهپیمایان در پایان این مراسم با اعلام انزجار از سیاستهای استکبار جهانی پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 337 ]
برچسب ها