اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

راهپیمایی روز قدس در شهرستان دیواندره برگزار شد

راهپیمایی روز قدس در شهرستان دیواندره برگزار شد

راهپیمایی باشکوه و گسترده روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در شهرستان دیواندره با حضور مردم روزه دار و انقلابی برگزار شد و با انزجارطلبی از سیاست‌های خصمانه استکبار، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

مردم فهیم و انقلابی دیواندره همراه با ملت ایران و همصدا با ملت مظلوم فلسطین و تمام آزادی‌خواهان جهان، انسانیت و دفاع از مظلوم و عدالت‌خواهی را فریاد زده و بر تداوم مبارزه با استکبار جهانی تاکید کردند.

امام جمعه دیواندره در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس گفت: آموزه ها و رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی به مثابه درسنامه ایستادگی و استقامت، ایستادگی، استقلال و اقتدار میهن عزیزمان مهمترین پشتوانه معنوی راه طی شده پرافتخارمان است.

معروف خالدی تصریح کرد: امواج حضور پر نشاط و خیره کننده میلیونها نفر در سراسر جهان و ایران اسلامی در حمایت از مقاومت جانانه ملت مظلوم فلسطین که علی رغم سکوت و خیانتهای برخی دولتهای خودفروخته منطقه، در خط مقدم مقاومت در مقابل توطئه مصادره هویت قدس شریف  و در برابر جنایتهای رژیم صهیونیستی در روز قدس شاهدی عینی بر حقانیت مردم مظلوم فلسطین است.

 پس از پایان مراسم راهپیمایی قطعنامه پایانی راهپیمایی سراسری روز قدس سال 1397 قرائت و پرچم آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب توسط شرکت کنندگان به آتش کشیده شد.

شایان ذکر است در این مراسم دکتر فرشادان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 706 ]
برچسب ها