اخبار

همزمان با سراسر کشور:

راهپیمایی روز جهانی قدس در دیواندره برگزار شد

راهپیمایی روز جهانی قدس امروز (10 خرداد) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر ایران اسلامی با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئولین، روحانیون و اقشار مختلف مردم شهرستان در دیواندره برگزار شد.
راهپیمایی روز جهانی قدس در دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مردم متدین و روزه دار شهرستان دیواندره همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز قدس جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین اشغالی را محکوم کردند.

 

راهپیمایی روز قدس در دیواندره از ساعت 10 صبح امروز جمعه از میدان قلم تا میدان هلاله برمه با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد و با سخنرانی ماموستا مرادی امام جمعه این شهر ادامه یافت.

 

مردم استکبار ستیز، خداجوی و روزه دار دیواندره در این راهپیمایی با سردادن شعارهای "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" از جنایات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و حامیان مستکبر این رژیم خونخوار اعلام بیزاری کردند.

 

در پایان این راهپیمایی قطعنامه سراسری روز جهانی قدس قرائت شد و مردم با تکبیر الله‌اکبر پرچم اسرائل و آمریکا را به آتش کشیدند.

 

امام جمعه دیواندره در سخنرانی راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس ثمره انقلاب شكوهمند اسلامي ايران است كه موجب شده وحدت و يكپارچگي مسلمانان جهان تجلي يابد.

 

ماموستا مرادی روز قدس را يادگار امام خميني(ره) دانست و افزود: امام خميني(ره) با درايت و بصيرت خويش آخرين جمعه ماه مبارك رمضان را به روز قدس نامگذاري كرد كه موجب شده تا مسلمانان جهان به هويت اصلي خود كه همان وحدت و همدلي است، دست يابند.

 

وی با اشاره به نقشه پلید و دسیسه های آمریکا و اسرائیل غاصب تحت عنوان معامله قرن، اظهار داشت: استکبار جهانی با همراهی صهیونیست غاصب قصد دارند تا از این طریق مسئله فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام را جابجا کنند و روابط اعراب با اسرائیل را عادی و به رژیم غاصب اسرائیل مشروعیت ببخشند.

 

امام جمعه دیواندره اضافه کرد: امروز راهپیمایان سراسر جهان و ایران اسلامی این حرکت شوم را شدیداً محکوم نموده و هرگز اجازه چنین اقدام خبیثی را به آنان نخواهند داد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 404 ]
برچسب ها