اخبار

با حضور فرماندار دیواندره:

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تودیع و معارفه شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تودیع و معارفه شد

باحضور مهندس توان فرماندار دیواندره، محمد سلیمانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان و جمعی از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تودیع و معارفه شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان دیواندره گفت: شهدا با خدا معامله کرده اند و جایگاه ویژه ای نزد خدا دارند که در حقیقت شهدا به درستی عمل کردند.

جعفر توان تصریح کرد: بنا به فرمایش رهبر کبیر انقلاب، «کار در بنیاد شهید افضل همه نهادها است برای این که شهید از همه افراد افضل است» چراکه شهدا کار خود را انجام داده اند و به بالاترین درجات رسیدند و حال وظیفه ماست تا راه آنان را ادامه دهیم.

مهندس جعفر توان اظهار داشت: وظیفه همه مسئولین زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و باید نسبت به تکریم خانواده شهدا احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

وی اضافه کرد: همه ما باید قدردان خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان باشیم و در این راستا برگزاری یادواره شهدا، عیادت از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله کارهایی است که مسئولین باید انجام دهند.

فرماندار شهرستان دیواندره بیان کرد: انتظاری هم که از فرزندان شهداء و جانبازان داریم این است برای جامعه الگو باشند و در تمام صحنه ها حضور پرشوری داشته باشند.

جعفر توان ابراز داشت: در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در راستای خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران شده است که این اقدامات باید مطالبه گرایانه پیگیری و به انجام برسانیم.

مهندس توان بابیان اینکه بنیاد شهید باید برنامه ریزی هدفمند داشته باشد، افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید حلقه وصل خانوداده شهدا و ایثارگران با تمام ادارات باشد و مطالبات آنها را پیگیری نماید.

وی در پایان با تاکید بر تلاش برای رفع مشکلات خانواده شهدا گفت: از اعتبارات سال جاری، اعتبار لازم برای ساماندهی مزار شهدای شهرستان تخصیص داده خواهد شد.

در پایان این مراسم از تلاش های اسماعیل ورمزیاری تقدیر و محمدصدیق مرادی به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان معرفی شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 213 ]
برچسب ها