چهار شنبه 8 بهمن سال 1399

اخبار

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری:

دیواندره هم اکنون در وضعیت زرد کرونا قرار گرفت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره در جلسه کمیته نظارتی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا، گفت: در پی افزایش رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و اعمال محدودیت ها، شهرستان دیواندره هم اکنون در وضعیت زرد از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرار دارد.
دیواندره هم اکنون در وضعیت زرد کرونا قرار گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ حیدر مرادی اظهار داشت: با اعمال محدودیت‌ها و تلاش اعضای کمیته نظارتی همچنینی همکاری همشهریان عزیز، وضعیت روند ابتلا به بیماری کرونا روند نزولی پیدا کرده و تعداد بیماران بدحال نیز کاهش یافته است .

 

مرادی اضافه کرد: این موضوع موجب شد که در رنگ بندی جدید اعلام شده از سوی وزارت بهداشت ، وضعیت شهرستان از نارنجی به زرد تغییر کند. 

 

وی به طرح شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: طرح محله‌محور شهید قاسم سلیمانی با کمک بسیج و هلال‌احمر اجرا شده است، این طرح می‌تواند یکی از بهترین‌ مدل‌های کنترل بیماری باشد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید و ابراز کرد: به محض این‌که رعایت پروتکل‌ها را فراموش کنیم مجددا بیماری افزایش خواهد یافت، تجمعات، دورهمی‌ها و ترددهای غیرضروری نقش بسیار مهمی در افزایش مبتلایان به بیماری دارند.

 

حیدر مرادی تلاش اعضای کمیته نظارتی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان و همکاری و مشارکت مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی را قابل تقدیر دانست و ابراز امیدواری کرد؛ با همکاری مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شاهد افزایش بیماران بستری در شهرستان نباشیم.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 100 ]
برچسب ها