اخبار

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان با فرماندار شهرستان دیواندره:

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان با فرماندار شهرستان دیواندره:

مدیرکل ورزش و جوانان شامگاه دیروز باحضور در شهرستان با مهندس توان فرماندار دیواندره دیدار کرد.

 فرماندار دیواندره در این نشست به وضعیت پروژ‌ه‌های ورزشی شهرستان اشاره نمود و گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی ما در حوزه ورزش شهرستان، تکمیل پروژه های نیمه تمام استخر سرپوشیده دیواندره و زورخانه زرینه است.

جعفر توان تصریح کرد: شرایط و جایگاه ورزش دیواندره باید ارتقا پیدا کند و در تراز توانمندی‌های جوانان و ورزشکاران این شهرستان و شاخص‌ها استان قرار گیرد و در این راستا با تمام توان از ورزش شهرستان حمایت می کنیم.

مهندس توان اظهار کرد: باید بخش ورزش دیواندره و فعالیت هیئت‌های ورزشی شهرستان ساماندهی شود تا شاهد اجرای برنامه‌ها و مسابقات ورزشی در بخش های مختلف به شکل کیفی و مطلوب باشیم.

وی به جمعیت 60 درصدی روستایی شهرستان اشاره کرد و افزود: هیئت و ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی دیواندره نیازمند ساماندهی و فعالیت بیشتراست و بستر برگزاری مسابقات جام روستایی در رشته های مختلف فراهم است.

فرماندار دیواندره در ادامه خواستار برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات ورزشی در سطح کشوری در رشته های مختلف در شهرستان شد و اعلان نمود این این فرمانداری نهایت همکاری را خواهد داشت.

در ادامه این نشست مدیرکل ورزش و جوانان ضمن تقدیر از حمایتهای فرماندار دیواندره از ورزش شهرستان گفت: اداره ورزش و جوانان متولی اصلی ورزش در شهرستان است و با کلیه ادارات در برگزاری مسابقات همکاری لازم را داریم.

حامد جولایی از آمادگی اداره ورزش و جوانان برای برگزاری مسابقات کشوری با همکاری فرمانداری در شهرستان خبر داد.

گفتنی است در این جلسه مشکلات زورخانه شهر زرینه بررسی و مقرر شد اداره ورزش و جوانان با همکاری فرمانداری مشکلات زورخانه شهر زرینه را حل نمایند و در دهه مبارک فجر سالجاری افتتاح شود.

هماهنگی و برنامه ریزی اولیه برای برگزاری مسابقات کشتی آزاد روستایی قهرمانی کشور در شهرشتان انجام شد.

لازم به ذکر است مقدمات واگذاری پروژه استخر سرپوشیده دیواندره به سرمایه گذاران بخش خصوصی در وزارت ورزش و جوانان فراهم شده است و چهارشنبه آینده نتیجه نهایی آن اعلام خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1039 ]
برچسب ها