اخبار

دیدار صمیمی جمعی از فرزندان شاهد با مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره

صبح امروز در آستانه بزرگداشت روز شهدا، جمعی از فرزندان شاهد با حضور در دفتر فرماندار شهرستان دیواندره با مهندس توان دیدار و گفتگو کردند.
دیدار صمیمی جمعی از فرزندان شاهد با مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار شهرستان دیواندره در این نشست گفت: خانواده های شهدا عزیزترین داشته خود را بی منت و ایثارگرانه در مسیر عزت و اقتدار کشور فدا کردند.

 

جعفر توان اظهار داشت: خدمت به بازماندگان شهدا و ایثارگران و رسیدگی به خانواده های این عزیزان و توجه به مطالبات آنان را به عنوان وظیفه و تکلیف می دانیم.

 

مهندس توان فرزندان و خانواده های شهدا را نمونه بارز بردباری و ایثار در اجتماع دانست و افزود: فرزندان شهدا و ایثارگران باید نقش محوری در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت را ایفا کنند تا جامعه از این عزیزان الگو بگیرند.

 

وی تصریح کرد: امنیت، توسعه و اقتدار امروز ایران اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک شهدا و جانفشانی آنان است.

 

فرماندار دیواندره در ادامه استفاده از ظرفیتهای معنوی فرزندان شهدا و همراهی آنان با مسئولان را خواستار و تاکید کرد: نظام و جامعه نگاه مثبتی نسبت به خانواده های معظم شهدا دارند، نباید عملکرد نامناسب بعضی از مدیران را به پای نظام دانست.

 

در این نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس اداره راه و شهرسازی دیواندره نیز حضور داشتند.

 

گفتنی است در پایان این دیدار، از تمثال مبارک شهدا در دانشگاه پیام نور مرکز دیواندره رونمایی شد.

 

در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و در آستانه روز بزرگداشت شهدا، کلاس های درس دانشگاه پیام نور مرکز دیواندره به نام شهدای شهرستان مزین و تمثال مبارک شهدا در سر درب این کلاس ها رونمایی شد.

 

این مراسم با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره و جمعی از مسئولین و فرزندان شاهد شهرستان برگزار شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 313 ]
برچسب ها