اخبار

دیدار جمعی از جوانان فعال و موفق شهرستان با فرماندار دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ ظهر دیروز جمعی از جوانان فعال و موفق شهرستان همراه با رئیس اداره ورزش و جوانان، به مناسبت هفته جوان با مهندس توان فرماندار دیواندره دیدار کردند.
دیدار جمعی از جوانان فعال و موفق شهرستان با فرماندار دیواندره

فرماندار دیواندره در جمع جوانان موفق شهرستان با بیان اینکه بزرگترین سرمایه جامعه جوانان هستند، گفت: هرگونه فعالیت فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی که در راستای توسعه شهرستان و ارتقای علمی و شغلی جوانان باشد استقبال و حمایت خواهیم کرد.

 

جعفر توان با تاکید بر استقلال اداره ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی زمانی موفقیت خواهند داشت که مستقل عمل کنند و برای اجرای برنامه های مربوطه وابستگی نداشته باشند، در همین راستا برای تحقق مطالبات به حق جوانان شهرستان اهتمام ویژه داشته و خواهیم داشت.

 

مهندس توان تصریح کرد: از تمام ظرفیت های موجود در برگزاری مسابقات ورزشی و برنامه های فرهنگی کشوری و استانی که در شهرستان برگزار شده، استفاده کرده ایم و خوشبختانه کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان همکاری و هم افزایی لازم برای حمایت از برنامه های حوزه جوانان دارند.

 

وی عنوان کرد: در بحث اشتغال و جذب تسهیلات اشتغالزایی رتبه اول استان را داریم و خوشبختانه شهرستان دیواندره در اکثریت شاخص ها رتبه برتر استان را دارد.

 

رئیس ستاد امور جوانان دیواندره ابراز داشت: از نیروهای بومی و توانمند شهرستان در همه زمینه ها حمایت می کنم به طوریکه در مدت زمان فعالیت اینجانب در شهرستان 95 درصد انتصابات بومی بوده است.

 

جعفر توان ادامه داد: همه مسئولین شهرستان باید وقت خود را صرف کار و خدمت به مردم کنند و موافق انتقاد از مسئولان شهرستان هستم به شرطی که ظرف و مظروف متناسب باشد.

 

مهندس توان خاطرنشان کرد: با جدیت پیگیر پروژه های حوزه ورزشی و فرهنگی شهرستان هستم و همه ما باید به عنوان ید واحد از تمامی ظرفیت های موجود برای توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده کنیم.

 

فرماندار دیواندره به برگزاری برنامه های فرهنگی اشاره کرد و افزود: در برگزاری برنامه های فرهنگی شهرستان چه در بحث مالی و چه در بحث پشتیبانی حمایت کرده و خواهیم کرد.

 

در ابتدای این دیدار جوانان حاضر در جلسه به بیان دیدگاه های، نظرات انتقادات و مشکلات در حوزه خود را بیان کردند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1452 ]
برچسب ها