اخبار

دیدار بخشدار سارال و اعضای شورای اسلامی شهر هزارکانیان با فرماندار دیواندره

اعضای شورای اسلامی شهر جدید هزارکانیان به همراه بخشدار سارال، با مهندس توان فرماندار دیواندره دیدار کردند
دیدار بخشدار سارال و اعضای شورای اسلامی شهر هزارکانیان با فرماندار دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر هزارکانیان بر اهمیت شورا و استفاده از خرد جمعی برای رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت:همدلی و صمیمیت اعضای شورای اسلامی شهر هزارکانیان لازمه خدمت رسانی بهتر به مردم است.

 

جعفر توان با اشاره به تاثیر شورا بر روند اجرایی مدیریت شهری، اظهار داشت: منابع درآمدی شهرداری را پیش بینی کنید و در فکر درآمد پایدار برای شهرداری بوده و بدور از هرگونه حاشیه به توسعه شهر و زیرساخت های آن توجه داشته باشید.

 

مهندس توان تصریح کرد: با همکاری بخشداری، اطلاعات جامع از وضعیت تاریخی، فرهنگی و اقتصادی بخش را جمع آوری و در اختیار داشته باشید.

 

وی با بیان اینکه رویکرد شورای اسلامی شهر باید شهروندمداری باشد، گفت: اساس شهرداری را درست پایه ریزی کنید و در انتخاب شهردار مستقل عمل کنید، شهردار باید بر اساس شرایط و ضوابط قانونی انتخاب شود.

 

فرماندار دیواندره وفاق، همدلی، برادری و پرهیز از حاشیه را رمز موفقیت شوراها دانست و خاطر نشان کرد: از تفرقه و اختلاف پرهیز کنید با هم انسجام داشته باشید و بر اساس موازین قانونی به حرکت خود جهت رسیدن به شرایط مطلوب حرکت می کنند.

 

جعفر توان عنوان کرد: توسعه شهری هزارکانیان به همت و پیگیری اعضای شورای اسلامی بستگی دارد و ما هم در چارچوب قانون و مقررات از برنامه های شما حمایت می کنیم.

 

در ادامه اعضای شورای اسلامی هزارکانیان از تلاش مهندس توان فرماندار دیواندره و مهندس ایازی بخشدار سارال برای تبدیل این روستا به شهر تقدیر و تشکر کردند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 375 ]
برچسب ها