اخبار

دیدار اعضای شورای شهرستان با فرماندار دیواندره:

دیدار اعضای شورای شهرستان با فرماندار دیواندره:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ اعضای شورای اسلامی شهرستان صبح امروز با مهندس توان فرماندار دیواندره دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان دیواندره در این دیدار گفت: شورای اسلامی شهرستان اتاق فکری بین مسئولین و مردم برای همکاری، انسجام و تعامل برای حل مشکلات مردم است.

جعفر توان به اهمیت نقش و جایگاه مردم در تصمیم گیری ها اشاره کرد و افزود: شوراها برخواسته از مردم و پل ارتباطی بین مردم و حاکمیت هستند که برای انعکاس و پیگیری مشکلات و درخواست های مردم تلاش کنند.

مهندس توان خاطرنشان کرد: این فرمانداری آمادگی هرگونه همکاری باشورای اسلامی شهرستان در راستای خدمت به مردم را دارد.

وی اظهار داشت: اعضای شورای شهرستان این پتانسیل و ظرفیت را دارد تا بهتر از گذشته موضوعات مربوط به توسعه شهرستان را پیگیری نمایند و با اشراف بر قوانین حضور پررنگ تری در جلسات و در بین مردم داشته باشند.

فرماندار دیواندره در بخش دیگری از سخنان خود به بحث اشتغال اشاره کرد و گفت: باید به سمت اشتغال فراگیر برویم و در این راستا از طرح های اشتغالزایی حمایت می کنیم.

وی اضافه کرد: شهرستان دیواندره بیشترین سهم تسهیلات بذر استان را داشته است به طوری که تاکنون از 40 میلیارد ریال سهم شهرستان 17 میلیارد ریال آن پرداخت شده است.

وی در ادامه با اشاره به طرح ساماندهی مسافربرهای روستایی در سطح شهر دیواندره، تصریح کرد: ماشین های میوه فروش و مسافربرهای روستایی در راستای مصوبه شورای ترافیک شهرستان ساماندهی شده اند و باید در مکانهایی که در نظر گرفته شده است استقرار یابند.

مهندس توان تاکید کرد: شوراهای اسلامی و مردم روستاها باید با مسئولین در زمینه اجرای تمام طرح، بالاخص این موضوع همکاری کنند و در صورت تخلف رانندگان، خود اعضای شورای اسلامی گوشزد نمایند.

وی در پایان نیز برحضور اعضای شورای شهرستان در جلسات و در بین مردم و همچنین تعامل و همکاری بیشتر با مسئولین تاکید کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1036 ]
برچسب ها