پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر هزارکانیان با فرماندار دیواندره

صبح امروز اعضای شورای اسلامی شهر جدید هزارکانیان به همراه بخشدار سارال با مهندس توان فرماندار دیواندره دیدار و گفتگو کردند
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر هزارکانیان با فرماندار دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره در این نشست اظهار داشت: برای تسریع در حل مشکلات حوزه شهری و خدمت رسانی مطلوب به مردم باید اتحاد و انسجام اعضای شورای شهر مستمر و پایدار باشد.

 

وی تصریح کرد: در چهارچوب رسالت و وظیفه ای که دارید، با تلاش و جدیت امورات را پیگیری و با همکاری بخشداری برای توسعه شهر هزارکانیان طرح و برنامه تدوین کنید.

 

جعفر توان بر برنامه محور بودن شوراهای اسلامی تاکید کرد و افزود: نیازمندی های شهر هزارکانیان را با چشم انداز 10 ساله برآورد و از هم اکنون برای آن برنامه ریزی کنید.

 

فرماندار دیواندره با بیان اینکه در انتخاب شهردار هیچ دخالتی نخواهم داشت، تاکید کرد: یکی از وظایف مهم شوراهای اسلامی شهر، انتخاب شهردار است، در انتخاب شهردار، دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید.

 

جعفر توان ابراز داشت: مسائل حاشیه ای نباید شما را در این برهه زمانی از وظایف اصلی خود غافل کند.

 

مهندس توان استفاده از ظرفیت امام جمعه و معتمدین در مشارکت مردم برای توسعه شهری را تاثیرگذار دانست و گفت: برای تغییر در زیرساخت ها و تغییر در چهره روستای هزارکانیان به شهر، پیگیر اختصاص اعتبار از محل اعتبارات شهرستان باشید.

 

وی در ادامه بازنگری طرح هادی و افزایش سرانه فضاهای این شهر را ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: مجتمع دامپروری هزارکانیان بهترین پتانسیل برای شهر جدید هزارکانیان است.

 

فرماندار دیواندره در این دیدار از برگزاری جلسه شورای اداری در شهر جدید هزارکانیان در مرداد ماه جاری خبر داد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 299 ]
برچسب ها