اخبار

با حضور فرماندار جدید دیواندره:

دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره در سال 99 برگزار شد

دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره در راستای بررسی عملکرد آموزشی آموزش و پرورش این شهرستان در ایام تعطیلات اضطراری مدارس برگزار شد.
دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره در سال 99 برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ ارشدی فرماندار شهرستان دیواندره گفت: شیوع بیماری کرونا و شرایط فعلی بهترین تمرین بوده و هست تا تهدید ها را به فرصتی مناسب برای ارتقاء همه جانبه تبدیل کنیم.

 

جمال ارشدی اظهار داشت: در این ایام با توجه به تعطیلی اضطراری مدارس روند پروسه آموزش تغییر جهت داد و از آموزش حضوری به غیر حضوری تبدیل شد که این امر سبب بهره گیری مفید از فضای مجازی به عنوان کانال ارتباطی گردید.

 

وی تصریح کرد: اگر در ادامه این روند فضای مجازی به درستی مدیریت شود و بر آن کنترل هایی اعمال گردد می توان از تهدیدی که قبلا بود به بهترین فرصت تیدیل شود

 

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره افزود: در آموزش و پرورش فعالیت هایی در راستای شعار آموزش تعطیل نیست همین وزارت خانه شروع شده است که  اگر به طور منظم توسط اولیا، دانش آموزان و فرهنگیان پیگیری شود نتایج خوبی را رقم خواهد زد.

 

وی ادامه داد: معلمان همواره برای تعلیم و تربیت دانش آموزان دلسوزی کرده اند، در این مقطع حساس فرهنگیان نیز با احساس مسولیت در کنار سایر آحاد جامعه همانند جامعه پزشکی دین خود را به خوبی ادا کردند.

 

در ادامه عبدی مدیر آموزش و پرورش دیواندره از افتتاح 6 پروژه عمرانی آموزش و پرورش در پاییز 99 خبر داد؛ که بخشی از مشکلات موجود در زمینه ی فضا های آموزشی را رفع خواهد کرد.

 

در این جلسه نحوه آموزش از راه دور در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بررسی شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 100 ]
برچسب ها