اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

دومین جلسه شورای ورزش شهرستان دیواندره برگزار شد

دومین جلسه شورای ورزش شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ دومین جلسه شورای ورزش شهرستان دیواندره با حضور فرماندار، رئیس ورزش و جوانان و مسئول هیئت های ورزشی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

این جلسه با دستور کار هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات کشوری کشتی فرنگی روستایی برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان دیواندره گفت: برگزاری این مسابقات می تواند اثرات مثبت اقتصادی، فرهنگی وگردشگری برای شهرستان داشته باشد و باید تمام تلاش خود را برای برگزاری اینگونه مسابقات بکار گیریم.

 جعفر توان تصریح کرد: برنامه های ورزشی در این شهرستان همواره مورد استقبال  جوانان و خانواده ها بوده  است، بنابراین باید با برگزاری هرچه بهتر این مسابقه، زمینه مساعد تری برای برگزاری مسابقات دیگر ایجاد شود.

رئیس شورای ورزش شهرستان دیواندره اظهار داشت: شهرستان دیواندره در گذشته مسابقات ورزشی در سطح کشوری در آفرود و فوتسال بانوان نیز برگزار نموده و آمادگی لازم برای برگزاری مسابقات دیگر در چنین سطحی را دارد.

در پایان فرماندار دیواندره ضمن اشاره به اهمیت برگزاری این مسابقات، بر انسجام، همدلی، همکاری و هم افزایی بین مسئولین و هیئت های ورزشی در برگزاری این مسابقات تاکید نمود.

گفتنی است مسابقات کشوری کشتی فرنگی روستایی با همکاری فرمانداری دیواندره، اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت های کشتی و عشایری و روستایی در 5 و 6 بهمن ماه در دیواندره برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1133 ]
برچسب ها