اخبار

دومین جلسه شورای بخش مرکزی با فرماندار دیواندره برگزار شد

دومین جلسه شورای بخش مرکزی با فرماندار دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ امامی بخشدار مرکزی شهرستان دیواندره بهمراه اعضای شورای بخش مرکزی با حضور در دفتر کار فرماندار با مهندس توان دیدار و گفت وگو کردند.

در این جلسه فرماندار شهرستان دیواندره خواستار پیگیری مشکلات عمرانی بخش و جذب تسهیلات اشتغالزایی در روستاها به نحوی که خروجی آن ایجاد اشتغال باشد، شد.

جعفر توان تصریح کرد: هدف اصلی همه مسئولین و کارکنان ادارات، اعضای شورا و دهیاران شهرستان باید خدمت به مردم باشد.

مهندس توان به پروژه های عمرانی و زیر ساختی شهرستان اشاره کرد و افزود: جاده های روستایی با اولویت بندی آسفالت و احداث خواهد شد.

وی از پیگیری جدی مسئولین استان برای بهره برداری کامل از سد سیازاخ خبر داد و اظهار داشت: اتمام پروژه سد سیازاخ می تواند تحولی در اقتصاد و کشاورزی شهرستان ایجاد کند.

فرماندار دیواندره اضافه کرد: با حمایت و پیگیری که انجام شده است، به زودی مراحل قانونی مناقصه ساحل چپ پایاب سد سیازاخ انجام خواهد شد.

جعفر توان یکی از مشکلات زیرساختی شهرستان را عدم پوشش کامل ارتباطات مخابراتی عنوان و خاطرنشان کرد: جلساتی با مدیران و کارشناسان مخابرات، زیرساخت، فناوری اطلاعات استان منعقد گردیده که مقرر شده مشکلات مخابرات و تلفن همراه شهرستان به زودی حل شود.

مهندس توان در ادامه از شروع عملیات اجرایی گاز کشی به 21 روستای شهرستان در سال جاری خبر داد.

در پایان اعضای شورای بخش مرکزی شهرستان ضمن قدردانی از تلاشهای مهندس توان، خواستار حمایت های فرماندار از برنامه های شوراها در بخش مرکزی شدند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1049 ]
برچسب ها