اخبار

با حضور فرماندار دیواندره:

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 97 برگزار شد

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 97 برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور فرماندار دیواندره و با محوریت ایجاد مدارس هیئت امنایی و پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان، برگزار شد.

فرماندار دیواندره در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان در خصوص جایگاه اجتماعی آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش زیر بنای کلیه فعالیت های اجتماعی است لذا همه ما باید تلاش کنیم زیر ساخت های محکم تری در این زمینه فراهم کنیم.

جعفر توان اظهار داشت: رفاه و آسایش جامعه زمانی محقق خواهد شد که همه ما یاری گر نظام تعلیم و تربیت باشیم و باید با برنامه و دقیق در این زمینه فرهنگ سازی لازم صورت پذیرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش با اشاره به دو دستور کار ایجاد مدارس هیئت امنایی و نحوه پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان افزود: امروز اداره نمودن مدارس  بدون مشارکت اولیا امکان پذیر نیست لذا ایجاد مدارس هیئت امنایی زمینه ورود هرچه بیشتر اولیا در نظام تعلیم و تربیت را فراهم می آورد.

وی اضافه کرد: در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان سعی گردد از ظرفیت های سایر نهادهای همسو با این امر استفاده گردد تا از موازی کاری و اتلاف وقت و هزینه جلوگیری به عمل آید.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 747 ]
برچسب ها