شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

دوازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان دیواندره برگزار شد

دوازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان دیواندره برگزار شد

 دوازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان باحضور فرماندار دیواندره و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری کردستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیواندره در این جلسه با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه گفت: مدیریت بحران باید جدی گرفته شود تا در هنگام وقوع حوادث بتوان در ساعات اولیه بحران و بلایای طبیعی، با برنامه ریزی درست اقدامات مطلوب را انجام داد.

جعفر توان اظهار داشت: از همه اقشار مختلف مردم شهرستان دیواندره که همگام و همراه با مسئولین در جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان کرمانشاه تلاش کردند تقدیر و تشکر می نمایم.

مهندس توان در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری جشنواره تئاتر طنز شهرستان خبر داد و افزود: تمامی مقدمات برگزاری چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر طنز در دیواندره فراهم شده است و هیچ مشکلی برای برگزاری این جشنواره وجود ندارد.

وی اضافه کرد: پنجاه درصد کل هزینه برگزاری این جشنواره از طریق این فرمانداری تامین اعتبار خواهد شد.

رئیس شورای اداری شهرستان با بیان اینکه وضعیت اشتغال شهرستان رضایت بخش نیست، تصریح کرد: تسهیلات تشتغالزایی از طریق صندوق های حمایتی و تفاهم نامه دفتر امور روستایی و همچنین بسته های حمایتی اشتغال فراگیر در تمامی زمینه ها بجز طرح های خوداشتغالی و مسکن در نظر گرفته شده است.

جعفر توان در ادامه از مدیران ادارات و بانک ها خواست برای حمایت از تولید و اشتغال شهرستان، بررسی و تصویب طرح ها را در دستور کار خود قرار دهند.

مهندس توان از 320 میلیارد ریال اعتبار اشتغالزایی سهم شهرستان خبرداد و افزود: از سهم اعتبارات شهرستان 60 درصد ابلاغ و در این رابطه پرونده 170 میلیارد ریال طرح شناسایی و درحال پیگیری است.

وی بر رعایت اصل قانونمداری و تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان تاکید کرد و گفت: لازمه حل مشکلات مردم در ادارات، نظارت دقیق مدیران بر عوامل زیرمجموعه است و مجموعه اداری شهرستان باید با پشتکار، تعامل و همکاری، اهتمام جدی در اجرای تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی درست به شهروندان به کار گیرند.

فرماندار دیواندره درپایان به بخشی از پروژه های اجرا شده در شهرستان اشاره و اظهار داشت: باتوجه به محدودیت منابع مالی، در شش ماه گذشته 35 کیلومتر راه روستایی شهرستان آسفالت و طرح هادی 3 روستا به طور کامل اجرا شده است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1275 ]
برچسب ها