اخبار

دهیار باید قانونمند، منضبط و مطالبه گر باشد

توان فرماندار شهرستان دیواندره در نشست دهیاران بخش مرکزی بر قانونمداری، انضباظ اداری و پیگیری امورات توسط دهیاران تاکید کرد.
دهیار باید قانونمند، منضبط و مطالبه گر باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان در نشست با دهیاران بخش مرکزی گفت: دهیار باید منضبط، قانونمند و مطالبه گر باشد، نظم و انضباط اداری رعایت و در روزهای کاری در محل حضور داشته باشند.

فرماندار شهرستان دیواندره اظهار داشت: دهیاران باید همکاری و تعامل مثبت و سازنده با ادارات داشته باشند و کم کاری ادارات در روستاها را مکتوب به بخشداری اعلام کنند.

جعفر توان تصریح کرد: در اطلاع رسانی و روشنگری تلاش کنید مردم با حق و حقوق قانونی خود آگاه باشند.

وی بر هزینه کرد اعتبارات دهیاری در طرح های عمران روستا تاکید کرد.

فرماندار دیواندره در ادامه به بحث بیمه کشاورزان، عشایر و روستایی اشاره کرد و افزود: یکی از الزامات توسعه و رفاه اجتماعی بیمه است، بیمه روستایی می تواند پشتوانه ای خوب و مفید برای روستاییان و کشاورزان باشد.

مهندس توان ابراز داشت: مردم را از مزایای بیمه روستایی آگاه و ترغیب و با جدیت و احساس مسئولیت امورات روستاها را پیگیری کنید.

جعفر توان اضافه کرد: در تمامی امورات قانونمند باشید و مسائل را به صورت قانونی با رعایت سلسله مراتب پیگیری کنید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بحث انتخابات، افزود: زمینه مشارکت پرشور و حداکثری مردم روستاها را در انتخابات فراهم و کمک کنید انتخابات در روستاها در سلامت و امنیت کامل برگزار شود.

مهندس توان با بیان اینکه تبلیغ دهیاران له یا علیه کاندیدای خاص در وقت کاری و اداری ممنوع است، گفت: وظیفه همه ما فراهم کردن زمینه و بستر مشارکت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 183 ]
برچسب ها