شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش:

دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره برگزار شد

به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش، دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال 98 با حضور فرماندار دیواندره، امام جمعه و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره ضمن تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش اظهار داشت: شوراهای آموزش و پرورش در تمامی حوزه ها بازوان توانمند نظام تعلیم و تربیت هستند که تحقق اهداف عالی را تسریع و با ارائه راهکارهای بروز زمینه ارتقا جامعه را فراهم می سازند.

 

مهندس توان تصریح کرد: در دو سال گذشته موفقیت های متعددی درحوزه آموزش و پرورش شهرستان کسب کرده ایم که این امر به لطف خدا و با تلاش شبانه روزی مجموعه شورای آموزش و پرورش و خیرین شهرستان محقق شده است.

 

جعفر توان به احداث و بازسازی کلاس های درس شهرستان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه امروز دید بسیار مثبت و قابل توجهی نسبت به دستگاه تعلیم و تربیت و زیر ساخت های آن در شهرستان حاکم است، از آن جمله می توان به افزایش تعداد خیرین بومی در حوزه مدرسه سازی در طول چند سال اخیر اشاره کرد که با همت آنان در طول دو سال اخیر بیش از 30 واحد آموزشی احداث و یا در حال احداث می باشد.

 

وی با تاکید بر حمایت از آموزش و پرورش شهرستان، ابراز کرد: از همه ظرفیت های موجود برای حل مشکلات آموزش و پرورش بویژه بازسازی مدارس تخریبی استفاده خواهیم کرد تا از بروز هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری شود.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در ادامه به حوزه سوادآموزی اشاره و ابراز امیدواری کرد: اقدامات بسیار خوبی در حوزه سواد آموزی شهرستان انجام شده و باید برنامه ریزی هایی برای ریشه کنی بیسوادی و جلوگیری از افزایش آمار بی‌سوادان انجام شود.

 

مهندس توان فرماندار دیواندره در پایان خاطرنشان کرد: برای استفاده از ظرفیت خوابگاه های شبانه روزی در راستای ادامه تحصیل دانش آموزان بویژه تارکان تحصیل با تمام توان حمایت خواهم کرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 279 ]
برچسب ها