اخبار

دعوت فرماندار دیواندره از مردم شهرستان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن:

دعوت فرماندار دیواندره از مردم شهرستان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان فرماندار دیواندره باصدور بیانیه ای از مردم غیور و شهیدپرور شهرستان جهت حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت نمود.

متن پیام مهندس توان به شرح زیر است:

استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی نشانه پیروزی اراده مردم حق طلب بر استکبار جهانی است که تمام تلاش خود را معطوف ضربه زدن به این شجره طیبه نموده است.

اکنون باگذشت 39 سال از روزهای آغازین انقلاب اسلامی ایران هر روز بر طراوت و شادابی و تازگی آن افزوده می گردد که این نشان از تعمق و گسترش فرهنگ نورانی دین مبین اسلام و مکتب خمینی کبیر دارد.

آنچه مسلم است در شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعامل سازنده با دنیا بر پایه حقوق ملی را سرلوحه سیاست های خود قرار داده است، حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شرایط حساس کنونی و در مواجه با تهدیدات پوشالی قدرت های استکباری عزم جدی ایران سربلند را در پیمودن راه رهبر کبیر انقلاب و شهیدان را دوچندان می نماید.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از تمامی مردم فرهیخته و همیشه درصحنه شهرستان دیواندره دعوت می نمایم باحضور پرشور و آگاهانه در این راهپیمایی حماسه ای دیگر خلق نموده و توطئه های شوم دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی را نقش بر آب کنند.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 869 ]
برچسب ها