اخبار

دعوت فرماندار دیواندره از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

جعفر توان فرماندار دیواندره در پیامی از مردم شهرستان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
دعوت فرماندار دیواندره از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ متن پیام مهندس توان به شرح زیر است:

بدون شک راهپیمایی 22 بهمن جلوه ای از ایمان، وحدت و اقتدار ملت ایران در حمایت از نهضت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهدا و ارزشهای اسلام است.


انقلاب اسلامی ایران در یوم الله بیست و دوم بهمن ماه 1357 معجزه قرن و مهمترین رویداد در صحنه منطقه ای و بین المللی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) بود که تحول و دگرگونی عظیمی در عرصه های مختلف در پی داشته و با احیای هویت دینی و ایجاد وحدت و همبستگی اسلامی در گذر چهار دهه ای خود دستاوردهای فراوانی از جمله قطع وابستگی سیاسی و فرهنگی از بیگانگان، خودباوری، استقلال طلبی، عدالت خواهی، رشد اقتصادی و آزادی توأم با مسئولیت انسانی داشته است.


ملت شریف ایران بویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان دیواندره در راهپیمایی بیست و دوم بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به منظور پاسداشت آرمان ها و دستاوردهای این انقلاب الهی و بر حسب وظیفه دینی و انقلابی، با حضور حداکثری خود کاخ طمع و دسیسه های دشمنان را در هم شکسته و عزم و اراده راسخ خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.


اینجانب ضمن گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای معظم و ایثارگران، از تمامی آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم شهرستان دیواندره در چهلمین فجر انقلاب اسلامی برای شرکت در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن دعوت می نمایم. از درگاه خداوند بزرگ، توفیق و سربلندی همه‌ی مردم ایران در پاسداری از ارزش‌های راستین اسلام و انقلاب را مسئلت دارم.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 558 ]
برچسب ها