اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

دستگاه های اجرایی در حل مشکلات روستاییان تلاش کنند

فرماندار دیواندره در حاشیه انتقال میز خدمت دستگاه های اجرایی به روستای پاپاله واقع در بخش کرفتو گفت: انتقال میز خدمت به روستاها با هدف تسریع در حل مشکلات مردم وظیفه همه دستگاه های اجرایی است که باید برای تحقق آن تلاش کنند.
دستگاه های اجرایی در حل مشکلات روستاییان تلاش کنند

جعفر توان در مسجد روستای پاپاله در جمع مردم اظهار داشت: این کار با هدف رفع مشکلات مردم و با حضور روسای ادارات انجام شده است.

 

مهندس توان اظهار داشت: منظور از انتقال میز خدمت در قالب اردوی جهادی کارمندی را تحقق یافتن بخشی از مطالبات مردم در حوزه های مختلف خدمت رسانی و افزایش رضایت مندی مردم  از مسئولان نظام اداری کشور است.

 

وی با بیان اینکه "امام راحل مردم را ولی نعمتان انقلاب دانستند"، افزود: امروز بسیج کارمندی با استفاده از ظرفیت کارمندان بسیجی ادارات مصمم به تحقق و عینیت بخشیدن به گفتمان امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستند.

 

رئیس شورای اداری شهرستان هفته بسیج را فرصتی مناسب برای نشان دادن قابلیت های بسیج در عرصه های مختلف خدمت رسانی به مردم دانست و تصریح کرد: انتقال میز خدمت ادارات به روستاهای محروم و برپایی اردوهای جهادی، ساخت مسکن محرومین و فعالیت های عمرانی جامعه از مهمترین برنامه های بسیجیان است.

 

فرماندار دیواندره با اشاره به اینکه تلاش بسیج اقشار، خدمت تخصصی به مردم بخصوص روستاییان است، اضافه کرد: در واقع این رزمایش با هدف تکریم ارباب و رجوع، تسهیل امور مربوط به مردم، شناسایی مشکلات مناطق محروم و تمرکز خدمت رسانی به این مناطق و روستاهای کم برخوردار برگزار شده است.

 

توان با اشاره به خدمات دولت در این بخش گفت: 68 درصد از راه های روستایی بخش کرفتو آسفالت شده و از 53 روستای این بخش، 47 روستا از نعمت گاز بهره مند شده اند.

 

در برنامه میزخدمت که به مناسبت هفته بسیج و به مرکزیت روستای پاپاله برپا شد مردم دیگر روستاهای بخش کرفتو نیز ضمن انعکاس مشکلات و مطالبات خود، از مسئولان شهرستان درخواست برطرف شدن آنها را کردند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 511 ]
برچسب ها