یک شنبه 5 بهمن سال 1399

اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

در نظام مقدس جمهوری اسلامی باب رئوفت، مهربانی و خدمت به مردم باز است

در نظام مقدس جمهوری اسلامی باب رئوفت، مهربانی و خدمت به مردم باز است

جعفر توان در جمع مردم بخش سارال گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باب رئوفت و مهربانی و خدمت به مردم باز است و هیچ شأنی بالاتر از خدمت به مردم برای خود قائل نیستم.

مهندس توان با بیان اینکه همه ما باید قدردان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم، افزود: خدمات خوبی در بخش های مختلف شهرستان انجام شده است و پروژه های عمرانی دیگری نیز در روستاها درحال اجرا است.

وی اظهار داشت: 21 روستای بخش سارال از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و گازرسانی به 9 روستای دیگر این بخش در حال اجرا است.

فرماندار دیواندره به شاخص راه روستایی اشاره کرد و افزود: شهرستان دیواندره با 53 درصد راه روستایی رتبه سوم استان را دارد و امسال نیز با 40 کیلومتر آسفالت راه روستایی رتبه سوم استان را دارد و امسال نیز با 40 کیلومتر آسفالت راه روستایی این شاخص به 58 درصد خواهد رسید.

جعفر توان اضافه کرد: دربحث طرح هادی، 43 روستای شهرستان از 10 درصد تا 80 درصد اجرا شده بود با برنامه ریزیهایی که انجام شده است در سال جاری طرح هادی 22 روستا که بالای 60درصد پیشرفت داشته اند به اتمام خواهد رسید.

مهندس توان به پایاب سد سیازاخ اشاره نمود و گفت: لوله کشی و ایستگاه های پمپاژ مکانیزاسیون اراضی کشاورزی پایاب سد سیازاخ درحوزه شهرستان شروع شده است.

وی مشارکت مردم در پروژه های عمرانی مهم دانست و تصریح کرد: مردم باید در اجرای پروژه های عمرانی مشارکت و با مسئولین همکاری کنند زیرا تلاش مردم در خش ها مهم ترین نقش در توسعه روستاها دارد.

مهندس توان پل روستای کوله، آسفالت و بهسازی معابر هزارکانیان، پروژه احداث راهدارخانه بخش سارال، شروع 40 کیلومتر آسفالت راه روستایی و ... را از جمله پروژه های درحال اجرای شهرستان در راستای توسعه روستاها عنوان کرد.

وی در پایان سرمایه انسانی، پوشش گیاهی و مراتع بخش سارال را مهم ترین پتانسیل و ظرفیت برای ایجاد اشتغال و توسعه شهرستان عنوان کرد.

شایان ذکر است در این دیدار مهندس علوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1811 ]
برچسب ها