اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

حلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دیواندره برگزار شد

حلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دیواندره به ریاست فرماندار، به منظور مقابله با حوادث احتمالی ناشی از پیش بینی بارندگی شدید در روزهای آینده، درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: در بحث مدیریت بحران، اقدام به موقع، سرعت عمل و حضور به موقع در محل حادثه اهمیت زیادی دارد و از بروز خسارات بیشتر جلوگیری می نماید.

جعفر توان تصریح کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان باید برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی و با تعامل و همکاری بین بخشی در کمترین زمان ممکن بحران را مدیریت کنند.

مهندس توان بر ارائه مطلوب خدمات عمومی تاکید کرد و افزود: خدمات عمومی از جمله سوخت و آرد به اندازه کافی و به موقع توزیع شود و این خدمات نباید کاهش یابد.

وی با تاکید بر برفروبی به موقع محورهای مواصلاتی شهرستان، اظهار داشت: اکیپ های راهداری در ارتفاعات و محورهای برف گیر شهرستان مستقر باشند و نمک پاشی جاده ها و خیابان های اصلی به موقع انجام شود.

فرماندار دیواندره در ادامه بیان کرد: ستاد مدیریت بحران شهرستان باید با جدیت، قاطعیت، تعامل بین بخشی و برنامه ریزی درست در مواقع بحران بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند.

وی در پایان از رانندگان خواست باتوجه به پیش بینی هواشناسی و موج بارندگی شدید در روزهای آینده، از ترددهای غیرضروری خودداری و زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی همراه داشته باشند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 908 ]
برچسب ها