اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندار دیواندره؛ صبح امروز جلسه کمیسیون کارگری شهرستان باحضور فرماندار و اعضای شورای تامین و اعضای کارگروه در محل فرمانداری دیواندره برگزار گردید.
جلسه کمیسیون کارگری شهرستان دیواندره برگزار شد

فرماندار دیواندره در جلسه کمیسیون کارگری شهرستان ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر، گفت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری و نقشی که تولید در امنیت روحی و روانی جامعه دارد، می طلبد توجه ویژه ای به "رونق تولید" شود.

 

جعفر توان اظهار داشت: تنظیم سند توسعه شهرستان در راستای تحقق شعار سال به منظور ایجاد اشتغال و "رونق تولید" بویژه تولید فراورده های لبنی و صنایع و محصولات کشاورزی در دستور کار قرار گیرد.

 

مهندس توان با تاکید بر ضرورت توجه به نقش سازمان‌های مردم نهاد در حوزه‌های مختلف، افزود: توانمندسازی ثمن ها و انجمن های مردم نهاد و توسعه فعالیت آنها در بحث "رونق تولید" تاثیرگذار خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: واحدهای کوچک شهرستان به دلیل تاثیرگذاری در حوزه اشتغال و رونق اقتصادی نیازمند توجه بیشتری است و با تقویت این واحدها بخشی از مشکلات و موانع پیش روی تولید و اشتغال حل خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه 58 درصد اقتصاد شهرستان برپایه دامپروری و کشاورزی است، گفت: با تلاش و برنامه ریزی بیشتر باید بهره وری محصولات کشاورزی و دامپروری شهرستان افزایش یابد.

 

فرماندار دیواندره در ادامه بر برگزاری مراسمی در شأن کارگران شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: با جدیت پیگیر مطالبات و حل مشکلات کارگران شهرستان هستم.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره


بازدید [ 508 ]
برچسب ها