چهار شنبه 12 آذر سال 1399

اخبار

با حضور فرماندار دیواندره:

جلسه کمیته نظارت ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان دیواندره برگزار شد

با حضور فرماندار دیواندره، جلسه کمیته نظارت ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید
جلسه کمیته نظارت ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره اظهار داشت: شهروندان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به سلامت جامعه و صیانت از تلاش کادر درمان کمک خواهند کرد.

 

جمال ارشدی به وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان و اعمال محدودیت‌ها اشاره و تصریح کرد: متاسفانه در چند هفته اخیر به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌ها نظیر تجمع در مراسمهای تشییع و تدفین در آرامستان‌ها و برخی مراسمات غیرضروری، آمار مبتلایان به کرونا در حال افزایش است و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، شهرستان در وضعیت بحرانی قرار می گیرد.

 

ارشدی با تاکید بر اقدامات پیشگیرانه مقابله با کرونا در شهرستان، ابراز داشت: کانون های تجمعات در شهرستان از جمله بانک ها، نانوایی ها و ... باید کنترل و بر اساس ضوابط خاص و رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه خدمت کنند و کمیته نظارت ستاد کرونا شهرستان نیز نظارت لازم داشته باشد.

 

وی یادآور شد: برای برگزار کنندگان مراسم های عروسی و افراد و صنوفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، قطعاً برخورد خواهد شد.

 

در این جلسه حشمتی مدیرشبکه بهداشت و درمان دیواندره، گفت: همه مردم در معرض ویروس کرونا و مستعد این بیماری هستند، که اگر به توصیه‌های بهداشتی به ویژه در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی توجه نشود وضعیت بدتر خواهد شد.

 

وی ابراز داشت: با بررسی هایی که انجام شده استفاده از ماسک در استان کمتر از 40 درصد است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 127 ]
برچسب ها