اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

جلسه کمیته سوخت شهرستان دیواندره برگزار شد

جلسه کمیته سوخت شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جلسه کمیته سوخت شهرستان با حضور فرماندار دیواندره و اعضای کمیته در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار دیواندره در جلسه کمیته سوخت شهرستان گفت: سوخت باید به دست مصرف کننده واقعی برسد.

 

جعفر توان از جایگزین سوخت 21 روستا از نفت سفید به گاز طبیعی در سال جاری خبر داد و گفت: با پیگیری مستمر، تلاش کنیم پروژه گازرسانی به 21 روستای شهرستان، طبق برنامه زمانبندی شرکت گاز به موقع به اتمام برسد.

 

مهندس توان با تاکید بر توزیع و فروش به موقع سوخت توسط فروشندگی های مجاز در سطح روستا، اظهار داشت: تعاونی روستایی نسبت به فرایند توزیع و خرید بموقع سوخت توسط فروشندگی و مصرف کننده نظارت دقیق داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: مراکز اداری در سطح روستاهای شهرستان اقدامات لازم درخصوص تامین سوخت مورد نیاز انجام دهند و مدیریت جهادکشاورزی نیز بر توزیع سوخت ادوات کشاورزی نظارت مستمر داشته باشد.

 

فرماندار دیواندره با بیان اینکه سهمیه سوخت شهرستان باید به موقع جذب شود، افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی شهرستان، تجهیز ادارات و نانوایی ها به مشعل دوگانه سوز مورد توجه قرار گیرد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: تعاونی روستایی می تواند در چرخه اقتصاد شهرستان بویژه مناطق روستایی تاثیرگذار باشد.

 

پروژه گازرسانی به 21 روستا در هفته دولت سال گذشته توسط استاندار کردستان کلنگ زنی و طبق برنامه زمانبندی شرکت گاز تا پایان سال جاری 9 هزار و 831 خانوار شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 325 ]
برچسب ها