شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان دیواندره

جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان دیواندره

جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان با حضور فرماندار دیواندره، مدیر شرکت بازرگانی دولتی استان، مدیرکل تعاونی روستایی استان، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان و نماینده اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان و قاضی تعزیرات حکومتی در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل جلسه داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره گفت: استقرار اداره تعزیرات حکومتی در دیواندره ضمن جلوگیری از نوسان قيمت ها نقش مهمی در ثبات بازار شهرستان خواهد داشت.

 

جعفر توان با بیان اینکه در بحث توزیع اقلام تنظیم بازار برنامه ریزهای خوبی در شهرستان انجام شده است، اظهار داشت: در توزیع اقلام تنظیم بازار در شهرستان با توجه به مشخص بودن جامعه هدف، بهتر می توانیم این اقلام را به دست مصرف کننده واقعی برسانیم.

 

وی از عرضه میوه و تره بار در دیواندره انتقاد کرد و افزود: تعاونی روستایی با ایجاد مراکز عرضه مستقیم میوه و تره بار در شهرستان می تواند در تعادل قیمت این محصولات کمک کند.

 

فرماندار دیواندره بر بازرسی مستمر از صنوف مختلف در شهرستان تاکید و ابراز داشت: تامین نیروی بازرسی کافی جهت نظارت بر اصناف شهرستان توسط صنعت، معدن و تجارت ضروری است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 323 ]
برچسب ها