اخبار

به ریاست فرماندار دیواندره؛

جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان دیواندره برگزار شد

جلسه کارگروه تنظیم بازار به ریاست مهندس توان فرماندار دیواندره و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.
جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان گفت: آرامش بازار و کاهش التهابات آن در گرو تشدید نظارت ها است.

 

جعفر توان با بیان اینکه کنترل بازار همکاری همه دستکاه ها را می طلبد، افزود: نظارت و کنترل بر بازار، نیازمند همکاری و همراهی همه ادارات عضو ستاد تنظیم بازار است.

 

مهندس توان تصریح کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت باید با کمک همه دستگاه‌های اجرایی بر چرخه توزیع کالا و خدمات نظارت و کنترل جدی داشته باشد تا شهروندان در تامین ارزاق عمومی و مایحتاج خود با دشواری و مشکل مواجه نشوند.

 

وی اظهار داشت: امروز همه باید پای کار باشند تا در توزیع اقلام اساسی مردم و نظام عرضه و تقاضا اخلال بوجود نیاید و کنترل قیمت‌ها در سطح بازار بصورت لحظه به لحظه انجام و با متخلفین برخورد ‌شود.

 

فرماندار دیواندره موفقیت اتاق اصناف را در گرو استفاده از ظرفیت اتحادیه ها دانست و گفت: برای نظارت و بازرسی از  واحدهای خبازی سطح شهرستان گشت مشترک تشکیل شود.

 

مهندس توان در ادامه خواستار شد: از مردم نیز انتظار داریم در صورت مشاهده تخلفات، آن را گزارش کنند تا رسیدگی شود.

 

در پایان اعضای جلسه گزارشی از آخرین وضعیت بازار و بازرسی‌های انجام شده از واحد‌های صنفی و توزیع کالاهای تنظیم بازار را ارائه نموند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 297 ]
برچسب ها