اخبار

با حضور فرماندار:

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد

صبح امروز جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره، امام جمعه و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس با حماسه عاشورا پیوند عمیق و ناگسستنی دارد رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس با الگو گرفتن از قیام عاشورا با اقتدار در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.

 

جعفر توان اظهار داشت: ملت ایران برگرفته از فرهنگ عاشورایی پس از هشت سال دفاع مقدس پیروز جنگ شدند و حتی یک وجب از خاک خود را به دشمن ندادند.

 

مهندس توان بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل های جوان تاکید و تصریح کرد: رفاه، آسایش و امنیت امروز ما، حاصل خون پاک شهدای عزیز است که با گذشت از تمام هستی خود از حیثیت و ناموس کشور دفاع و افتخار آفرینی کردند.

 

وی به نقش شهرستان در دفاع از ارزشهای انقلاب اشاره کرد و افزود: شهرستان دیواندره مهد ایثارگران و سرداران زیادی بوده است و در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب اسلامی حماسه آفرینی کرده اند.

 

فرماندار دیواندره از برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان شهرستان خبر داد و ابراز داشت: همایش پیشکسوتان جبهه و جنگ شهرستان به منظور پاسداشت تلاش و ایثارگری این عزیزان در این ایام برگزار خواهد شد.

 

وی بر برگزاری باشکوه مراسم های هفته دفاع مقدس یا محوریت مردم تاکید کرد و گفت: مراسم های مربوط به گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و ایستادگی در برابر تحریم های ظالمانه استکبار برگزار شود.

 

مهندس توان در ادامه از برگزاری بیش از نود برنامه مختلف به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان خبر داد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 156 ]
برچسب ها