یک شنبه 5 بهمن سال 1399

اخبار بخشداری ها

جلسه هماهنگی برنامه های سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در شهرستان دیواندره

در آستانه 26 مرداد، جلسه هماهنگی و تدوین برنامه های سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، با حضور فرماندار دیواندره، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
جلسه هماهنگی برنامه های سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ ارشدی فرماندار دیواندره با بیان اینکه امروزه تبیین فرهنگ مقاومتو پایداری امرى حیاتى براى قشر جوان و نوجوان است، گفت: تاریخ پرافتخار انقلاب حاکی از مجاهدت‌ها، حماسه‌ها و رشادت‌های مردان و زنان ایران اسلامی است.

 

جمال ارشدی اظهار داشت: آزادگان در راه دفاع از اسلام و میهن، در اسارت دشمن بعثی سختی های طاقت فرسایی را تحمل کردند، از این رو باید برنامه هایی در شأن و منزلت این عزیزان تدوین تا بخشی از دِین خود را به آن عزیزان ادا کنیم.

 

وی بر حفظ و انتقال ارزش ها و باورهای انقلاب اسلامی به نسل های آینده تاکید و تصریح کرد: آزادگان نماد صبر، استقامت و ایثار هستند که با خلوص نیت  برای حفظ نظام از جان و مال خود گذشتند.

 

فرماندار دیواندره ادامه داد: حماسه ها، آثار و برکات شهدا و ایثارگران باید زنده نگه داشته شود چرا که امنیت و آسایش امروز ما وابسته به این عزیزان است.

 

جمال ارشدی با اشاره به ضرورت حفظ، تقویت و انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل های آینده انقلاب، خاطرنشان کرد: خاطرات آزادگان شهرستان گردآوری و به صورت مجلد انتشار یابد تا مردم و به ویژه جوانان با ارزش های دفاع مقدس آشنا و بنیان فرهنگی و عقیدتی جامعه، نسبت به پرورش نسلی معتقد و انقلابی تقویت شود.

 

  26 مرداد سالروز آغاز بازگشت آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی است.

 

گفتنی است شهرستان دیواندره 268 شهید، 450 جانباز و 43 آزاده سرافراز تقدیم انقلاب کرده است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 455 ]
برچسب ها