اخبار

جلسه مشترک شورای تامین و ستاد مبارزه با کرونا شهرستان دیواندره، به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان

جلسه مشترک شورای تامین و ستاد مبارزه با کرونا شهرستان دیواندره به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان عصر دیروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
جلسه مشترک شورای تامین و ستاد مبارزه با کرونا شهرستان دیواندره، به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اظهار داشت: مقابله با ویروس کرونا نیاز به کمک و همکاری همه دارد و باید هشدارهای بهداشتی جدی گرفته شود.

 

حسین خوش اقبال تصریح کرد: باتوجه به شرایطی که در اثر ویروس کرونا در استان ایجاد شده تمامی جشن ها و مراسمات لغو شده و از مردم انتظار داریم با رعایت نکات بهداشتی، در مقابله با این ویروس همکاری کنند.

 

وی تاکید کرد: در مباحثب که سلامت مردم را تهدید کند قاطعانه و برابر قانون برخورد می کنیم و در این راستا نیروهای امنیتی، انتظامی و دستگاه های نظارتی وضعیت را رصد می کنند.

 

وی بر همکاری مردم در مقابله با ویروس کرونا تاکید کرد و افزود: شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق مختلف پای کار بیایند و در ضدعفونی و گندزدایی روستاها با شبکه بهداشت و درمان همکاری کنند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ابراز داشت: مردم استان کردستان مردمانی مهمان نواز هستند اما در این شرایط اولین درخواست ما این است که عید امسال در کردستان مهمان نداریم چون مهمان را دوست داریم و نگران سلامتی آنها هستیم.

 

حسین خوش اقبال در ادامه از مردم خواست در خانه هایشان بمانند و از شب نشینی ها و عید دیدنیها بگذرند و از شهرهای آلوده به شهرستان سفر نکنند.

 

وی بیان کرد: در ایام نوروز شهرداریها با فضا سازی مناسب و نظافت شهری، محیط را به گونه ای برنامه ریزی کنند تا از استرس مردم کاسته شود.

 

وی لغو برنامه جمعه آخر سال آرامستان دیواندره را خواستار شد و گفت: مردم از حضور در مراسمات چهارشنبه سوری و شب عید و برگزاری مجالس عروسی و عزا خودداری خودداری کنند چرا که مقابله با این ویروس همکاری همه را می طلبد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 80 ]
برچسب ها