اخبار

با حضور فرماندار دیواندره:

جلسه قرارگاه پدافند زيستي با موضوع مقابله و كنترل ويروس كرونا در شهرستان برگزار شد

جلسه قرارگاه پدافند زیستی شهرستان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست مهندس توان فرماندار دیواندره، امام جمعه، اعضای شورای تامین، بخشداران، شهرداران و مسئولین مربوطه ظهر امروز یکشنبه 18 اسفندماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
جلسه قرارگاه پدافند زيستي با موضوع مقابله و كنترل ويروس كرونا در شهرستان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان، تلاش کادر پزشکی و پرستاران شهرستان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قابل تقدیر دانست و گفت: برای کنترل و غلبه بر ویروس کرونا به عزم همگانی و همکاری مردم نیاز داریم.

 

جعفر توان بر آموزش همگانی و اطلاع رسانی مردم تاکید و اظهار داشت: مردم باید برای جلوگیری از شیوع این بیماری در خانه بمانند و با حضور در خیابان ها و اماکن عمومی به گسترش آن دامن نزنند.

 

وی با بیان اینکه هرچه سطح رعایت بهداشت افزایش یابد روند مقابله تسریع خواهد شد، افزود: برابر مصوبه ستاد اقامه نماز کشور و ستاد مدیریت بحران استان، نماز جماعت در مساجد و ادارات شهرستان تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد.

 

فرماندار دیواندره اضافه کرد: در راستای حفاظت از سلامت مردم و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با هماهنگی مرکز بزرگ اسلامی و هئت امنای مساجد، مجالس ترحیم نباید در مساجد شهرستان برگزار شود.

 

مهندس توان ابراز داشت: تمامی سفره خانه های سنتی، تالارهای عروسی باید در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بسته شوند.

 

وی بر تعطیلی سالن های ورزشی و باشگاه ها تا اطلاع ثانوی تاکید کرد و گفت: نانوایی ها، جایگاه های عرضه سوخت، ماشین های مسافربر شهری و بین شهری، آژانس های مسافربری و سرویس های بهداشتی عمومی به صورت مستمر و با نظارت شبکه بهداشت و درمان ضدعفونی شوند.

 

فرماندار دیواندره ازهمه اعضای ستاد شهرستان خواست با قاطعیت پای کار بیایند و خاطرنشان کرد؛ از تمامی افرادی که برای مقابله با بیماری کرونا تلاش می کنند حمایت قانونی قانونی صورت می گیرد.

 

مهندس توان بیان کرد: از تمامی ظرفیت های شهرستان برای مقابله با شیوع این ویروس استفاده خواهیم کرد و در این راستا با هماهنگی بخشداران و دهیاران، کار ضدعفونی و گندزدایی در روستاها انجام می شود.

 

وی ادامه داد: امشب تمامی معابر و اماکن عمومی با همکاری شهرداریها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی ضدعفونی خواهد شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 112 ]
برچسب ها