اخبار

به ریاست فرماندار دیواندره:

جلسه فوق العاده مدیریت بحران شهرستان دیواندره برگزار شد

جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران شهرستان، به ریاست فرماندار دیواندره و با حضور بخشداران و اعضای ستاد ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
جلسه فوق العاده مدیریت بحران شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره در جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران شهرستان، گفت: با همکاری اعضای ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان، تدابیر و تمهیدات لازم برای خدمات رسانی و بازگشایی کلیه مسیرهای روستایی اتخاذ شده است.

 

مهندس توان اظهار داشت: تمام تلاشمان را به ‌منظور بازگشایی مسیرهای روستایی به کار گرفته ایم و با پیگیری از ستاد مدیریت بحران استان یک فروند هلی کوپتر و چهار دستگاه لودر و بولدزر در حال خدمات رسانی هستند و 4 دستگاه ماشین برف روب دیگر نیز اعزام خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: دستگاه های برفروب در کل مسیرهای اصلی روستایی مستقر هستند اما به دلیل شدت وزش باد و کولاک، بلافاصله مسیرها مسدود و در بعضی از محورها نیز عملا امکان برف روبی وجود ندارد.

 

رئیس ستاد مدیریت بحران دیواندره با تاکید بر عدم خروج مدیران از شهرستان و لغو مرخصی‌ تمامی کارمندان و پرسنلی که در با مدیریت بحران در ارتباط هستند، بیان کرد: کلیه مدیران شهرستان باید تا زمان پایداری شرایط جوی در شهرستان حضور داشته باشند.

 

مهندس توان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ستاد مدیریت بحران شهرستان در آماده ‌باش کامل هستند و خدمات رسانی در حال انجام است.

 

وی نقش آگاهی بخشی در پیشگیری و مدیریت بحران را مهم برشمرد و از شهروندان خواست، به منظور جلوگیری از هرگونه سوانح، از تردد غیرضروری در مسیرهای روستایی خودداری کنند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 116 ]
برچسب ها