اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان برگزار شد

جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان برگزار شد

جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی با حضور فرماندار دیواندره در راستای افزایش پوشش تحصیلی  و بررسی آخرین وضعیت دانش آموزان تارک تحصیل در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

فرماندار شهرستان دیواندره در این جلسه تصریح کرد: سرمایه گذاری در نظام تعلیم و تربیت از مهمترین سر مایه گذاری هاست چون عدالت، انصاف و اخلاق در سایه تعلیم و تربیت بدست می آید.

 جعفر توان با بیان اینکه تعلیم و تربیت زیربنای اصلی جامعه است، اظهار داشت: عدالت، انصاف و اخلاق در سایه تعلیم و تربیت بدست می آید.

مهندس توان افزود: تربيت سالم، الگو پذيري و انتقال فرهنگ از كار كرد هاي نظام تعليم و تربيت است،  لذا نهادينه سازي ارزش ها و تبديل آموزش ها به باور و اعتقاد تنها از راه نظام تعليم و تربيت امكان پذير است.

وی اضافه کرد: در اين راه نيازمند مشاركت آگاهانه، متعهدانه و دلسوزانه  اولياء در قبال مسائل جاري نظام تعليم و تربيت هستيم.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بر پوشش صددرصدی تحصیلی دانش آموزان تاکید کرد و افزود: اعضای شورای پشتیبانی سوادآموزی برای ادامه تحصیل دانش آموزانی که به هر نحوی ترک تحصیل کرده اند تلاش کنند و این فرمانداری نیز حمایت های کامل از این دانش آموزان خواهد داشت.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 828 ]
برچسب ها