اخبار

عصر امروز:

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دیواندره برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جلسه شورای هماهنگی شهرستان عصر امروز به ریاست فرماندار دیواندره و حضور اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار دیواندره در این جلسه گفت: در زمان وقوع حادثه اعضای ستاد مدیریت بحران باید در محل ستاد حضور داشته باشند تا با بررسی سریع موارد و تصمیم گیری درست و به موقع کمترین آسیب و خسارت بوجود آید.

جعفر توان بر حفظ آمادگی اعضای ستاد در شرایط اضطراری تاکید کرد و افزود: مدیریت بحران باید قبل از بروز حوادث، نقش پیشگیرانه داشته باشد به طوری که دستگاه های اجرایی ضمن شناسایی نقاط آسیب زا، آمادگی لازم را برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه داشته باشند.

مهندس توان اظهار داشت: کلیه دستگاه های اجرایی باید از وضعیت زیرساخت های خود اطلاع داشته باشند و اقدامات پیشگیرانه برای کاهش آسیب پذیری در زمان وقوع حوادث را انجام دهند.

وی اضافه کرد: این آمادگی با شناسایی امکانات و تامین نیازمندیها به صورت منظم و مستمر در مجموعه ادارات بویژه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان وجود داشته باشد.

در ادامه جلسه در مورد بارندگی های اخیر که منجر به سیل و بروز حوادثی در شهر دیواندره شده بود تبادل نظر شد و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

 

بازدید [ 633 ]
برچسب ها