اخبار

باحضور فرماندار دیواندره برگزار شد:

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیواندره

باحضور مهندس توان فرماندار دیواندره جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شامگاه دیروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفرتوان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیواندره اظهار داشت: مصرف مواد مخدر جزو پنچ آسیب اجتماعی کشور است که باید با جدیت با آن مقابله کنیم.

 

مهندس توان با اشاره به اینکه ایران اسلامی پیش قراول مبارزه با مواد مخدر بوده بیان کرد: دستگاهای مربوطه باید با جدیت بیشتر  در زمینه مواد مخدر تلاش کنند.

 

وی افزود: جلوگیری از آسیب های اجتماعی نیازمند عزم جدی همکان، مشارکت مردم و اقدام عملی است.

 

فرماندار شهرستان دیواندره با اشاره به اینکه همه در مقابله با آسیب های اجتماعی مسئول هستیم تصریح کرد: سمن ها و سازمان های مردم نهاد بهترین گروه برای مقابله با آسیب های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر هستند.

 

وی گفت: با توجه به اینکه بیشتر جمعیت شهرستان دیواندره در روستاها ساکن هستند باید بخش زیادی از برنامه ها در روستاهای هدف برگزار شود.

 

مهندس توان به برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و افزود: همایش پیاده روی خانوادگی، اجرای تاتر خیابانی، برپای نمایشگاه ثابت و سیار و توزیع بسته های آموزشی از مهم ترین برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 400 ]
برچسب ها