پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان دیواندره برگزار شد

باحضور مهندس توان فرماندار دیواندره و روسای شعب بانک های شهرستان جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره در جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان با اشاره به نقش بانک ها در رونق تولید و اشتغال گفت: نظام بانکی نقش مهمی در تحقق شعار ابلاغی مقام معظم رهبری "رونق تولید" را دارند.

 

جعفر توان با تاکید بر حمایت از بانک های شهرستان برای وصول مطالبات آنان، اظهار داشت: بانکها باید با انسجام و دقت و پشتکار بیشتر در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی و تولید و اشتغال که تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دنبال دارد، تلاش کنند.

 

مهندس توان با بیان اینکه اشتغالزایی و توسعه پایدار با همکاری ادارات، بانک و فعالان اقتصادی امکان پذیر است، افزود: واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی باید به وظایف قانونی خود در بازپرداخت تسهیلات و مطالبات بانکی عمل کنند.

 

وی بر فعال بودن شورای هماهنگی بانک های شهرستان تاکید و تصریح کرد: گشت های مشترکی متشکل از کارشناسان فرمانداری، ادارات مرتبط و بانک های عامل تشکیل و بر طرح های اقتصادی شهرستان که از تسهیلات اشتغالزایی استفاده نموده اند، نظارت کنند.

 

فرماندار دیواندره در ادامه از همکاری و تلاش بانک های عامل شهرستان در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر، اشتغال پایدار، نهادهای حمایتی و وام ازدواج تقدیر و تشکر می نمایم.

 

دراین جلسه مدیران بانک های شهرستان به ارایه گزارشات واقدامات انجام شده در راستای پرداخت تسهیلات پرداختند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 333 ]
برچسب ها