اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

جلسه شورای ترافیک شهرستان دیواندره برگزار شد

جلسه شورای ترافیک دیواندره به ریاست مهندس توان فرماندار و باحضور دیگر اعضا به منظور بررسی مصوبات جلسه قبل و ارائه راهکارهای اجرایی حوزه ترافیکی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. ‎
جلسه شورای ترافیک شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره گفت:همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود.

 

جعفر توان بر هماهنگی و هم افزایی دستگاه های اجرایی تاکید و اظهار داشت: وحدت رویه و تعامل بین یخشی، رفع مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان را تسریع می بخشد.

 

مهندس توان با بیان اینکه سرعت گیرها و سرعت کاهها در سطح شهر دیواندره باید اصلاح و استاندارد سازی شود، افزود: پذیرفته نیست، بدون نظریه کارشناسی نسبت به نصب سرعت گیر اقدام شود و اگر در محلی تشخیص داده شد، سرعت گیر نصب شود، حتما باید استاندارد باشد.

 

وی به برنامه های اجرایی در بحث فرهنگ ترافیکی اشاره و ابراز داشت: برای فرهنگ سازی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و فرهنگ ترافیکی استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد می تواند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

 

فرماندار دیواندره ادامه داد: با توجه به فرا رسیدن عید نوروز تمهیدات ترافیکی لازم در این زمینه انجام و زیبا سازی چهره شهرهای ،دیواندره و زرینه در دستور کار قرار گیرد.

 

مهندس توان همچنین بر افزایش ایمنی مردم در جاده ها و محور های بین شهری و روستایی تاکید کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 275 ]
برچسب ها