اخبار

با حضور فرماندار دیواندره:

جلسه شورای اداری و میزخدمت در شهر هزارکانیان برگزار شد

صبح امروز با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره، جلسه شورای اداری و میز خدمت در مسجد شهر هزارکانیان برگزار شد.
جلسه شورای اداری و میزخدمت در شهر هزارکانیان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره در جمع مردم بخش سارال گفت: شهید سردار سلیمانی فرماندهای بی بدیل، دلسوز و مردمی بود.

 

جعفر توان تشیع باشکوه پیکر مطهر شهید سردار سلیمانی ارادت مردم به ایشان عنوان کرد و اظهار داشت: مردم ایران اسلامی واقعه شهادت سردار سلیمانی را هیچوقت از یاد نخواهند برد.

 

وی تصریح کرد: مبنای نظام مقدس جمهوری اسلامی اجرای عدالت است در همین راستا کلیه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای خدمات رسانی در همه زمینه ها اعم از عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و... تلاش می کنند.

 

مهندس توان در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: مردم در دوم اسفند ماه با مشارکت حداکثری در انتخابات بار دیگر دشمنان انقلاب را ناامید خواهند کرد.

 

فرماندار دیواندره بر عایت مر قانون توسط مسئولین در فرآیند انتخابات تاکید و ابراز کرد:رعایت مر قانون و اصل بی طرفی وظیفه مجریان انتخابات است، همه ما باید برای ایجاد زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنیم.

 

وی تشریح وظایف نمایندگان برای اگاهی مردم را خواستار شد و گفت: باید وظایف نماینده برای مردم اطلاع رسانی و تشریح شود، وظیفه اصلی نماینده مجلس شورای اسلامی قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون است.

 

مهندس توان در ادامه خاطرنشان کرد: انتخابات در شهرستان در بالاترین سطح امنیت و سلامت برگزار خواهد شد و این رأی مردم در پای صندوق های اخذ رأی است که نتیجه انتخابات را رقم می زند.

 

جعفر توان اضافه کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امنیت در استان کردستان و شهرستان دیواندره در بالاترین سطح قرار دارد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان دیواندره خدمت رسانی به مردم را یکی از سیاست های اصلی نظام و دولت تدبیر و امید دانست و اظهار کرد: برگزاری شورای اداری در مراکز بخش و برپایی میزخدمت در مراکز دهستان ها با هدف تکریم شهروندان و رسیدگی به مشکلات آنان است.

 

وی بصیرت و اعلام برائت مردم شهرستان دیواندره در اختشاشات آبان ماه را قابل تقدیر دانست و افزود: مشارکت و همراهی مردم لازمه توسعه همه جانبه است و حل مشکلات روستاها با همکاری و همدلی مردم قابل حل است.

 

در این جلسه بخشدار سارال به ارائه گزارشی از وضعیت بخش پرداخت و در پایان میزخدمت با حضور مسئولین ادارات شهرستان برپا شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 179 ]
برچسب ها