جمعه 2 آبان سال 1399

اخبار

به مناسبت روز ملی روستا؛

جلسه شورای اداری شهرستان دیواندره در روستای کوله بخش سارال برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان، با حضور فرماندار، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، بخشدار سارال، جمعی از رؤسای ادارات، اعضای شورای بخش سارال، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش سارال در مسجد روستای کوله برگزار شد.
جلسه شورای اداری شهرستان دیواندره در روستای کوله بخش سارال برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ ارشدی فرماندار دیواندره با تبریک روز ملی روستا، گفت: توسعه روستاها بدون مشارکت مردم و همکاری آنان محقق نخواهد شد.

جمال ارشدی صداقت، صراحت و تلاش شبانه روزی را سرلوحه امور مدیر موفق برشمرد و اظهار داشت: معنای خدمت رسانی به مردم در عمل و گفتار مسئولان شهرستان باید به صورت کامل نمایان باشد.

ارشدی با بیان اینکه اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین سرمایه اجتماعی است، تصریح کرد: از مشارکت و پتانسیل مردم در روستاها برای اجرای طرح های عمرانی باید به خوبی استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: در چندماه گذشته اقدامات خوبی در حوزه عمرانی شهرستان انجام شده و پروژه های قابل توجهی در دست احداث است که در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار دیواندره ادامه داد: طرح هادی 7 روستای شهرستان در سال جاری به اتمام می رسد که 3 روستای بخش سارال از جمله طرح هادی روستای کوله را نیز شامل می شود.

جمال ارشدی ادامه داد: بازنگری طرح هادی 8 روستای شهرستان از جمله روستای کوله نیز انجام و تصویب شده که اقدامات بعدی آن توسط بنیاد مسکن انجام خواهد شد.

وی به توسعه زیرساخت های مخابراتی اشاره کرد و افزود: پیگیریها و  مقدمات سایت مخابراتی سد سیازاخ انجام و بخشی از زیرساخت های آن نیز فراهم شده است.

ارشدی ادامه داد: تا پایان آبان ماه سال جاری 1/7 کیلومتر از قطعه 5 بزرگراه شمال غرب جنوب غرب در محدوده روستای زاغه سفلی تا روستای کوله تکمیل و زیر بار ترافیک خواهد رفت.

رئیس شورای اداری شهرستان بهتک خوانی برق روستاها اشاره کرد و گفت: تک خوانی برق 25 روستای شهرستان در دست اقدام است که از این تعداد 10 روستای بخش سارال را شامل می شود.

فرماندار دیواندره با تاکید بر تلاش بی وقفه برای رفع مشکلات مردم، خاطرنشان کرد: درخواست هایی که توسط شوراهای اسلامی، دهیاران و مردم مطرح شد، پیگیری و برای اجرای آن برنامه ریزی می شود.

لازم به ذکر است در ابتدا، روحانیون، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران حاضر در جلسه مسائل و مشکلات روستاهای سطح بخش را مطرح و روسای ادارات نیز پاسخگوی آنان بودند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره


بازدید [ 88 ]
برچسب ها