اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

جلسه شورای اداری شهرستان برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جلسه شورای اداری شهرستان باحضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین، مسئولین ادارات، نهادها، بانکها و اعضای شوراهای اسلامی شهر دیواندره، زرینه و بخش های مرکزی، کرفتو و سارال و شورای اسلامی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: مصوبات و تصمیم گیری های شورای اداری باید عملی و در راستای رفع مشکلات و توسعه شهرستان و کاربردی باشد.

جعفر توان با بیان اینکه همه مسئولان باید تابع قانون باشند، افزود: همه ما به نظام، انقلاب، امام(ره)، رهبری و خون شهدا بدهکار هستیم و باید دست به دست هم دهیم و مشکلات مردم را حل کنیم.

رئیس شورای اداری شهرستان دیواندره با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید در ایجاد اشتغال پایدار بویژه در روستاها، گفت: دولت ساز و کار اشتغال را فراهم کرده است، تمامی دستگاه های اجرایی موظف هستند به ایجاد ظرفیت های اشتغال کمک کنند و تمام توان خود را در این بخش به کار گیرند.

وی از عملکرد برخی از بانکها در پرداخت تسهیلات فراگیر اشتغال انتقاد نمود و ابراز داشت: مسئله اشتغال مهمترین مسئله کنونی جامعه است به همین دلیل بانکها باید اعطای تسهیلات اشتغالزایی را مورد توجه قرار دهند و دلیل عدم پرداخت این تسهیلات را اعلام نمایند.

وی در پایان ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع، گفت: پیرو دستور استاندار کردستان، تمامی دستگاه های اجرایی به منظور تکریم ارباب رجوع و تسهیل در امورات اداری مردم، کلیه جلسات را باید بعد از ساعت اداری برگزار نمایند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1007 ]
برچسب ها