چهار شنبه 12 آذر سال 1399

اخبار

به ریاست فرماندار دیواندره؛

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان برگزار شد

جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان با حضور فرماندار دیواندره صبح امروز در محل فرمانداری برگزار گردید.
جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ نظر به روند افزایشی آمار مبتلایان به بیماری کرونا و وضعیت قرمز شهرستان، جلسه ای فوری و فوق العاه با حضور فرماندار دیواندره، معاونین فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب، فرمانده انتظامی و مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

 

در این شرایط یکی از نگرانی ها و دغدغه های اصلی، روند صعودی برگزاری مراسمات عروسی و ختم در سطح شهرستان عنوان شد که در صورت عدم کنترل می تواند وضعیت شهرستان را به سوی وضعیتی بحرانی نزدیک کند.

 

در راستای پیشگیری از این وضعیت و مقابله با ویروس کرونا، تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ گردید:

1)کلیه تالارهای پذیرایی و برگزار کننده مراسمات عروسی تعطیل و در صورت عدم رعایت متصدی، با توجه به هماهنگی به عمل آمده با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، بلافاصله نسبت به پلمپ و بازداشت مدیر یا مسئول وقت تالار اقدام خواهد شد.

2) نظارت منظم و مستمر از روستاهای سطح شهرستان صورت خواهد گرفت و در صورت برگزاری هر نوع مراسمی در سطح روستاها و عدم تمکین متولی و اصرار بر برگزاری مراسم، برابر قانون اقدام و برخورد خواهد شد.

3)متصدیان واحد های صنفی سطح شهرستان ملزم به استفاده از ماسک هستند و از ارائه خدمات به مراجعین فاقد ماسک خودداری نمایند. در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، متصدی واحد صنفی متخلف شناخته شده و برابر قانون برخورد خواهد شد.

4)تشدید گشت های نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح بازار، اماکن عمومی، بانک ها، دفاتر خدماتی ارتباطی، ادرات و... با جدیت و حساسیت بیشتر همچنان در دستور کار قرار خواهد داشت.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 129 ]
برچسب ها