اخبار

جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان دیواندره برگزار شد

عصر امروز جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان به ریاست فرماندار دیواندره و به منظور ابلاغ دستورالعمل طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای مقابله با کرونا به دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان فرماندار شهرستان دیواندره، گفت: در راستای اجرای دستورالعمل طرح فاصله گذاری اجتماعی، از امشب محدودیت در تردد خودروها در ورودی و خروجی شهرهای شهرستان اعمال و تنها افراد ساکن و مقیم، می توانند وارد شهرهای دیواندره، زرینه و هزارکانیان شوند.

 

مهندس توان از همراهی و همکاری مردم در تعطیلی بازار تقدیر و تشکر کرد و افزود: خوشبختانه اکثر مردم شهرستان به توصیه های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا عمل کردند و غیر از صنوف تامین کننده مایحتاج ضروری مردم، کلیه مغازه ها تعطیل است.

 

وی بر پایبندی همه به قانون تاکید و اظهار داشت:  در صورت عمل نکردن به دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا و توصیه های بهداشتی، برابر قانون و مقررات با افراد خاطی برخورد خواهد شد.

 

جعفر توان اضافه کرد: برای اصناف متخلف یک ماه پلمپ مغازه و برای خودروهایی که غیرقانونی وارد شهر شوند، خودرو تا یک ماه توقیف و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده است.

 

فرماندار دیواندره تصریح کرد: غیر از گروهی از اصناف که مایحتاج عمومی مردم را تامین می کنند، مابقی صنوف تا پایان طرح باید کماکان تعطیل باشند.

 

مهندس توان در پایان بر استفاده از ظرفیت معتمدین برای جلوگیری از تجمعات تاکید و ابراز داشت: هیچ گونه تجمع و مراسم نباید برگزار شود و درخواست ما از مردم این است که جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند و در مکانهای عمومی و پر تردد حضور پیدا نکنند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 60 ]
برچسب ها