پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان دیواندره به ریاست مهندس توان فرماندار و با حضور مهندس رضایی رئیس اداره عمران و بهسازی شهری استان و اعضا ستاد بازآفرینی شهرستان برگزار گردید .
جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان دیواندره برگزار شد

در این جلسه فرماندار دیواندره گفت: توجه جدی به محلات آسیب پذیر و بافت فرسوده ضروری است و همه موظفیم در خصوص حل مشکلات این محلات تلاش کنیم.

 

جعفر توان از نحوه اجرای پروژه بهسازی معابر دیواندره انتقاد نمود و اظهار داشت: روند اجرای این پروژه بسیار کند و به شدت نارضایتی مردم را به دنبال داشته است.

 

مهندس توان پروژه چهارراه (چهار قاش) اولویت شهر دیواندره عنوان نمود و افزود: شهرستان دیواندره با توجه به شرایطی که دارد باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و در اجرای برنامه های ستاد بازآفرینی هماهنگی اداره عمران و بهسازی شهری با فرمانداری و شهرداری ضروری است.

 

وی ادامه داد: محله خلیفه آباد نیز در شرایط حساسی قرار گرفته است که با برنامه ریزی و تصمیم گیری درست و هماهنگی و همکاری بین بخشی ادارات مرتبط ساماندهی شود.

 

فرماندار دیواندره توسعه اجتماعی را بهترین راهکار برای توانمند سازی بافت های فرسوده بیان و تصریح نمود: احیای بافت های ناکارآمد و فرسوده شهر دیواندره نیازمند برنامه ریزی و توجه ویژه اعضای ستاد و هماهنگی همه دستگاه ها را دارد.

 

لازم به ذکر است ستاد بازآفرینی شهری در راستای اجرایی کردن مفاد سند ملی راهبردی احیای بهسازی و نوسازی و توانمندسازی بافت های فرسوده ی ناکارآمد شهری (مصوب مورخ16/6/93 هیئت وزیران ) و اهداف شورای اجتماعی کشور، به منظور فراهم کردن توازن بین بخشی با دستگاه های ذیربط ، جهت بهبود  وضعیت شاخص های اجتماعی ،  فرهنگی و سلامت ، در محدوده ها و محلات هدف باز آفرینی شهری ، تشکیل شده است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 765 ]
برچسب ها