اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیواندره برگزار شد.

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیواندره برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیواندره با حضور مهندس توان فرماندار و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: زیباسازی شهرها، برپایی سفره های هفت سین، تبلیغات محیطی جاذبه های دیدنی شهرستان یکی از مهترین عناصر جذب و ماندگاری گردشگران و مسافرین در ایام نوروز است.

جعفر توان تصریح کرد: با توجه به قرارگیری دیواندره در مسیر عبوری گردشگران، دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که با استفاده از جاذبه های طبیعی زیبا و بکر و میراث فرهنگی غنی، شهرستان به مقصد گردشگری تبدیل شود.

مهندس توان بر نظارت دقیق بر اماکن عمومی تاکید و اظهار داشت: گشت های نظارتی و ارزیابی ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان تشکیل و بر کلیه مراکز خدماتی و اماکن عمومی نظارت مستمر داشته باشند.

وی در ادامه آمادگی همه دستگاه های اجرایی شهرستان برای استقبال از مسافرین و گردشگران در نوروز را اعلام و بیان کرد: و کلیه دستگاه های اجرایی و بانک های شهرستان باید لیست کشیک حوزه کاری خود را در ایام نوروز معرفی و خدمات مطلوبی به مسافران ارائه دهند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 402 ]
برچسب ها