اخبار

با حضور توان فرماندار و رئیس ستاد انتخابات:

جلسه توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی در شهرستان دیواندره برگزار شد

جلسه توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه در دیواندره به ریاست مهندس توان فرماندار و با حضور اعضای کمیته امنیتی و رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
جلسه توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی در شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره اظهار داشت: چهار کلیدواژه مشارکت حداکثری، امنیت، قانونمداری و رعایت اصل بی طرفی در دستور کار مجریان انتخابات است.

 

جعفر توان به دشمنی و عداوت استکبار جهانی و اسرائیل غاصب اشاره و تصریح کرد: دشمنان از تمامی امکانات برای ایجاد یأس و نا امیدی در میان مردم تلاش می کنند اما مردم در 41 سال گذشته با حضور پرشور و باشکوه خود در همه صحنه های انقلاب، بر نقشه شوم آنان خط بطلان کشیده اند.

 

وی با بیان اینکه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در سایه امنیت کامل امکان پذیر است، افزود: با تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، امنیت کامل در شهرستان حاکم است و عهد بسته ایم در انتخابات آتی نیز نهایت امنیت شعب اخذ رأی را تامین کنیم.

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دیواندره خاطرنشان کرد: مجریان انتخابات شهرستان قانونمداری و بی طرفی را به عنوان یک اصل رعایت خواهند کرد و با تمام توان برای فراهم کردن زمینه برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم تلاش می کنند.

 

جعفر توان پایبندی به قوانین انتخابات از سوی ستادهای نامزدها را مورد تاکید قرار داد و گفت: انتظاری که از مسئولین ستادهای تبلیغاتی داریم، رعایت قانون انتخابات و تلاش برای مشارکت حداکثری مردم است.

 

مهندس توان ادامه داد: با توجه به برف و کولاک شدید در چند روز گذشته، در تردد محورهای روستایی اختلال به وجود آمد اما با تلاش اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان و نیروهای راهداری، از دیروز مسیر تمامی روستاهای شهرستان بازگشایی شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه مسئولین ستادها در چارچوب وظایف یک نماینده تبلیغ و توانایی نامزدها را تشریح کنند، تصریح کرد: نباید شاهد این باشیم که عده‌ای با دادن قولهای غیرواقعی در ‏آینده باعث بی اعتمادی مردم شوند.‏

 

فرماندار دیواندره نصب پوستر بر روی تابلوهای علائم و دیوار نویسی را از موارد تخلفات انتخاباتی عنوان کرد و ابراز کرد: این نوع اقدامات به عنوان تخلف در تبلیغات انتخابات محسوب و برابر قانون برخورد خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه انتخابات باید تبدیل به وحدت و همدلی شود، اظهار داشت: مسئولین ستادهای انتخاباتی نامزدها، باید زمینه وفاق ملی و حضورحداکثری مردم را با همدلی فراهم کنند.

 

مهندس توان در ادامه تصریح کرد: همه ما باید به دنبال برگزاری انتخابات سالم، پرشور، با رعایت مر قانون و مشارکت حداکثری مردم باشیم.

 

در پایان مسئولین ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی حاضر در جلسه ضمن تاکید بر تلاش برای مشارکت حداکثری، نظرات و پیشنهادات خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات آتی بیان کردند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 106 ]
برچسب ها