اخبار

باحضور فرماندار:

جلسه بررسی وضعیت راه های روستایی شهرستان دیواندره برگزار شد

جلسه بررسی وضعیت راه های روستایی شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ صبح امروز جلسه ای با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره، مدیر توسعه راههای استان، بخشداران کرفتو، مرکزی و سارال، و مشاور پروژه های راه و کارشناسان راه و شهرسازی استان به منظور بررسی وضعیت پروزه های راه روستایی شهرستان در دفتر فرماندار برگزار شد.

 

فرماندار دیواندره اظهار داشت: در بسط و گسترش عدالت در برخورداری روستاهای بخش های مرکزی، سارال و کرفتو در ایجاد زیرساخت ها از همکاری مسئولان استان و اعتبارات شهرستان در دوسال گذشته استفاده حداکثری گردیده و تلاش خواهم کرد در سال جاری نیز این روند ادامه داشته باشد.

 

مهندس توان به پروژه های اولویت دار راه روستایی شهرستان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 12 پروژه راه روستایی در اولویت شهرستان است که اعتبار بخشی از این پروژه ها در سال گذشته اختصاص و مابقی از محل منابع شهرستان تأمین اعتبار خواهد شد.

 

جعفر توان تصریح کرد: اداره کل راه و شهرسازی از پیمانکاران فعال و توانمند در پروژه های حوزه راهسازی استفاده و برای تسهیل در اجرای پروژه ها و رفع مسایل و مشکلات آنان تلاش کند.

 

وی با بیان اینکه پروژه‌های ارتباطی بویژه راه روستایی یکی از دغدغه های مسئولین و مردم شهرستان است، افزود: از پیمانکاران فعال راه و شهرسازی شهرستان تقدیر می کنیم و از آنان انتظار می رود پروژه های این حوزه را با کیفیت و شتاب بیشتری اجرا کنند.

 

در این جلسه مهندس توان فرماندار دیواندره از اختصاص اعتبار لازم برای اجرای پروژه های اولویت دار راه روستایی شهرستان در صورت اتمام این پروژه ها در سال جاری، خبر داد.

 

مهندس توان فرماندار دیواندره به همراه مدیر توسعه راههای استان، بخشدار سارال و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان پیش از این جلسه از راه روستاهای ابراهیم آباد زاغه و برقلعه بازدید به عمل آوردند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 106 ]
برچسب ها